Під час снайперського обстрілу загинув старший сержант із Черкащини

Під час снайперського обстрілу загинув старший сержант із Черкащини
в Новини

Сьогодні Тальнівщина попрощалася із захисником України Олександром Тищенком.

Про це повідомили на сторінці Тальнівської міської територіальної громади.

Олександр Тищенко народився 25 червня 1974 року у селі Майданецькому на Тальнівщині. Після закінчення місцевої школи він навчався у Тальянківському технікумі, здобувши професію електрика. У 1993 році був призваний на строкову службу, яку проходив у Національній Гвардії України.

Спочатку працював електриком на Тальнівському цукровому заводі. Згодом чоловік виїхав до столиці, 11 років пропрацював провідником в АТ «Укрзалізниці», а також на інших підприємствах.

Олександр Васильович із першого дня війни прийняв виважене рішення – захищати рідну землю. Вже 1 березня 2022 року Олександр Тищенко був мобілізований на військову службу кулеметником стрілецької роти.

30 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на позиції в районі околиці населеного пункту Діброва Сєвєродонецького району Луганської області старший сержант Олександр Тищенко загинув в результаті ворожого снайперського обстрілу.

Воїну назавжди буде 49 років…

У захисника залишилися дружина і троє дітей.

На війні загинув житель Чорнобаївщини Сергій Кузьмін. Захисник отримав важкі поранення несумісні з життям під час артилерійського обстрілу противником поблизу міста Вугледар Донецької області 2 квітня.