Під час святкування Рош га-Шана в Умані було відкрито 12 кримінальних проваджень

Під час святкування Рош га-Шана в Умані було відкрито 12 кримінальних проваджень
в Новини

За час проведення заходів Рош га-Шана в Умані до органів поліції надійшло 109 повідомлень про події, пов’язані з перебуванням на території Черкаської області паломників-хасидів.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Всього було відкрито 12 кримінальних проваджень. Виявлено 28 адміністративних правопорушень та складено більш як 10 протоколів за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП, а також поліцейські склали 11 протоколів за порушення порядку здійснення валютних операцій та винесли 13 постанов за вчинення інших адмінправопорушень.

Протягом двох тижнів понад 600 працівників поліції з Дніпропетровської, Одеської, Вінницької, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Полтавської, Хмельницької та Черкаської областей несли службу у посиленому режимі. Поліція здійснювала супровід територією держави автобусів, на яких прибували паломники.

Наразі зведений загін повернувся додому, залишивши охороняти спокій міста своїм уманським колегам.

Нагадаємо, цього року до Умані Черкаської області на святкування Рош га-Шана прибули близько 23 тисяч паломників-хасидів.