Під час зустрічей в дворах понад 80 % черкащан критикують діючого мера

Під час зустрічей в дворах понад 80 % черкащан критикують діючого мера
в Новини

Проводячи десятки зустрічей в дворах, кандидат в мери від політичної партії ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко особисто зміг почути незадоволення мешканців Черкас про 10-річне правління містом мера Черкас Сергія Одарича. Подекуди 8 з десяти виборців критикують діючого міського голову .

Люди обурені, що за цей час міський голова просто довів обласний центр, як кажуть в народі, до ручки.

Мешканці будинків в мікрорайонах Митниця, Південно-Західний, Вантажний порт та інших скаржаться, що роками абсолютно нічого не робиться, їхні прохання не виконані, будь-які їхні пропозиції мер ігнорує.

Мешканці розповідають, що виступаючи у дворах, Сергій Одарич не чекає запитань від виборців і відразу тікає нібито на чергові зустрічі. А в останні дні він взагалі не зустрічається з мешканцями, аби не почути критики на свою адресу.

Зокрема, люди на Митниці скаржаться, що десятиріччями не ремонтується вул. Героїв Дніпра, а мешканці Південно-Західного району нарікають на занедбані внутрішньобудинкові території.

Містяни також розповідають, що працівники Черкаського зоопарку отримують такі мізерні зарплати, що забирають додому продукти, які призначені тваринам, а працівники дитячих садків та міських лікарень виносять торби з їжею додому. Мешканці будинків фіксують такі випадки і про це повідомляють журналістів.

Прес-служба черкаського осередку ВО “Батьківщина”