Підприємець і учасник АТО не розберуться навколо працевлаштування останнього

Підприємець і учасник АТО не розберуться навколо працевлаштування останнього
в Новини

Представники “Віта Парк Аквадар”, що неподалік Маньківки, прокоментували скандал, який розгорівся довкола працевлаштування учасника АТО Андрія Коврика. Хлопець стверджує, що його не взяли на колишню роботу охоронцем через бойовий статус.Керівник по роботі із персоналом всі звинувачення заперечує.

Про це роз’яснюють журналісти “Вечірньої Умані”.

– У мережу наших готелів входять різні структури, які незалежні одні від одного. Можливо Андрій Коврик в інших структурах був, але точно можу сказати , що в “Аквадарі” він ніколи не працював. У нас працював тільки його батько, Валерій Коврик, зараз він мобілізований, знаходиться в зоні АТО. За ним збережене робоче місце, як і за іншими мобілізованими нашими співробітниками. Більше того, ми завжди допомагаємо учасникам АТО, коли потрібно безкоштовно розміщуємо їх в готельних номерах, – розповідає керівник відділу по роботі із персоналом Юлія Лупога.

Проте, Андрій Коврик стоїть на своєму. Він показує трудову, де вказано, що із 1 листопада 2012 року по 2 жовтня 2013 року хлопець працював у ТОВ “ReikartzHotelManagement”.

– Я робив в “Аквадарі”! Він відноситься до ReikartzHotelManagement і вони всім там взаємопов’язані! – коментує Андрій Коврик.

kovruk