Підприємці зі Шполянщини вчили безробініх азам ведення бізнесу

Підприємці зі Шполянщини вчили безробініх азам ведення бізнесу
в Новини

За ініціативи Шполянського районного центру зайнятості власники магазину «Цукерня» подружжя Даценки влаштували День відкритих дверей для безробітних, де на своєму досвіді презентували перспективу ведення успішного бізнесу. На заході були присутні 10 безробітних з числа молоді, довготривалих безробітних, та осіб без професії.

Пан Максим розповів про історію становлення бізнесу та розвитку, проблеми, з якими зіштовхувались, а також успіхи і надбання, яких вдалосьдосягти. Підприємець наголосив на важливості підтримання позитивного іміджу для збереження постійних клієнтів, тощо.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з вимогами до кандидатів на посади, які використовуються в даному бізнесі, а також можливістюпроходження профнавчання та стажування безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.

У результаті проведеного заходу між центром зайнятості та роботодавцем досягнуто домовленість щодо подальших форм співпраці задля якісного укомплектування вакансій, у тому числі особами з особливими потребами.

За інформацією Шполянського районного центру зайнятості