Підрядник розповів, як вирішити ситуацію із запасним футбольним полем

в Новини

На сьогоднішнє засідання виконкому завітав підрядник, який будує запасне футбольне поле на Центральному стадіоні. Він розповів, які умови мають бути виконані, щоб поле нарешті було здане в експлуатацію. 

— У мене особисто є бажання виправити цю ситуацію наскільки це можливо. Для цього потрібно зареєструвати додаткову угоду у Казначействі, потрібне бажання від пана Гончарова (керівник КП «Центральний стадіон» — ред.) для того, щоб надавати воду для подиву, а також зробити проплату хоч на 100 гривень, — розповів Володимир Халай, керівник «Черкасиінтерстрой».

Наразі найбільша проблема, що трава, засіяна на полі, буде просто знищена, якщо не буде поливу поля декілька тижнів.

— Я не можу загнати туди ні пожежну машину, ні поливну, вона не дістане скрізь, тим паче я не можу загнати туди таку важку техніку, — відзначив пан Халай.

Він зауважив, що півроку утримує поле за всій власний кошт. Нещодавно вніс добрива на запасне поле, однак після внесення добрив так само має відбутися полив поля.

Йому апелював заступник міського голови Ігор Коломоєць:

— На сьогоднішній день ви поле не здали і кожне його поливання для Центрального стадіону обходиться у 2,5 тисячі гривень. Тому які у вас аргументи, чому пан Гончаров і Центральний стадіон повинні поливати його безкоштовно? Юрій Гончаров запропонував розділити об’єкт на дві черги і передати їм на баланс. Ви не можете на сьогоднішній день ні утримувати це запасне поле, ні доглядати за ним.

У свою чергу пан Халай не розуміє, звідки взялася сума у 2,5 тисячі гривень за один полив поля. За їх підрахунками, полив обходиться у 700 грн. Відзначив Володимир Халай і щодо передачі запасного поля на баланс: він не може передати на баланс те, чого у нього немає.

– Це поле і так на балансі Центрального стадіону. Я звертався і з листом, щоб вони взяли на свій баланс, оскільки у нас немає жодної копійки на його утримання, але у листі мені відповіли, що візьмуть його на баланс лише після завершення робіт. Якби пана Гончаров хотів це якось вирішити, то я б з радістю пішов йому на зустріч, — зауважив Володимир Халай.

Нагадаємо, 22 травня міський голова з членами виконкому обстежили стан поля. Тоді підрядник не з’явився.

У 2016 році на будівництво цього поля було освоєно приблизно 2,8 млн грн та майже 800 тис. грн у 2017 році. На 2018 рік виділено 460 тис. грн. Загальна вартість робіт, як повідомив заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов, становила 4,5 млн грн, але з часом трохи коригувалася.

Можливо Вас зацікавить

Новини
5 800 черкащан вакцинувалися за добу
Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів
Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»