«Пік захворювання на COVID-19 очікується після Великодня», — Роман Боднар

"Пік захворювання на COVID-19 очікується після Великодня", - Роман Боднар
besplatka_728_90_ukr

Через поширення коронавірусної інфекції всі підрозділи поліції України працюють у посиленому режимі. На час святкування Великодня охорону громадського порядку у Черкасах забезпечуватимуть 700 поліцейських. Про це у ході брифінгу повідомив т. в. о. заступника начальника ГУНП у Черкаській області Сергій Коваленко.

За його словами, під час проведення церковної служби поблизу кожного храму міста знаходитимуться поліцейські. У зв’язку із святкуванням Великодня в області були також створені додаткові слідчо-оперативні групи, які відпрацьовуватимуть всі громадські місця.

У свою чергу голова Черкаської ОДА Роман Боднар зауважив, що пік захворювання на COVID-19 очікується після Великодня. Він закликав черкащан дотримуватися карантину і залишатися вдома, оскільки через відвідування церков може збільшитися кількість хворих.

Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан повідомив, що 19 квітня о 19:00 та 21:00 на сторінці Свято-Троїцького кафедрального собору у «Facebook» проводитимуть пряму трансляцію молитви. Він закликав залишатися вдома всіх вірян.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить