«Пішла піна з носа»: у черкаському санаторії померла дитина (ВІДЕО)

в Новини

На канікулах 13-річна Віталіна поїхала в санаторій, але в передостанній день відпочинку батьків приголомшили — їх донька раптово померла. Спочатку лікарі говорили — дівчинка отруїлася невідомою речовиною. Як згодом з’ясували слідчі — сталося це через дорослі каплі «Корвалол», які медсестра дала дитині. Про це повідомляє «Контролер«.

Трагедія трапилася два роки тому. Віталіна була здоровою дитиною, а в санаторій «Сосновий Бір» їздила через слабкий сечовий міхур сім років поспіль. Найбільше вона любила розважальну програму, а того трагічного дня батьки хотіли забрати дитину на вихідні додому, та вона попросила залишитись.

— Ми б її забрали, просто у них був концерт і Віталіна попросила залишитись, оскільки її обрали капітаном команди, — розповіла мама дівчинки Оксана.

А вже ввечері мамі зателефонувала медсестра санаторію і повідомила, що дівчинку забрала «швидка».

— Вона сказала, що вашій дівчинці стало погано і її повезли в лікарню. Я запитала, що сталося, але медсестра відповіла, що нічого не знає. Ми поїхали у Першу міську. Лікар «швидкої» сказав, що дівчинки немає. Я сказала, що мали привезти дитину з санаторія. А він все одно каже, що дівчинки немає. І я вже побачила її у «швидкій», вона там лежала.

Лікарі «швидкої» запевнили, що робили все можливе, аби врятувати дитину. Також повідомили, що ймовірна причина смерті — отруєння невідомою речовиною.

Медики санаторію заявили, що до смерті не причетні, і зазначили, що навіть на прийомі дівчинка поводила себе дивно.

Подруга дівчинки Анастасія розповіла про події того дня:

«Їй у стаканчик накапали «Корвалолу», налили води і Віталіна випила. Потім із нею почало відбуватися щось страшне, почала втрачати свідомість, ніби засинати. Їй давали нюхати нашатир, але вона майже не реагувала. І в неї пішла піна з носа — вона вдихала і хрипла, а потім піна з’явилася».

Серце 13-річної Віталіни зупинилося у «швидкій».

Детальніше дивіться  сюжеті:

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли