“Після початку війни ми не припинили свою діяльність і підтримували аграріїв”, – керівник “Ukravit Science Park”Віталій Ільченко (ВІДЕО)

“Після початку війни ми не припинили свою діяльність і підтримували аграріїв”, – керівник “Ukravit Science Park”Віталій Ільченко (ВІДЕО)
в Відео, Економіка, Новини

Україна провела посівну кампанію в надзвичайно складних умовах. Багато міжнародних партнерів, які, зокрема, постачали українським фермерам засоби захисту рослин, призупинили співпрацю. Українська компанія “Ukravit Science Park” після початку війни не припинили свою діяльність і навіть почала надавати в кредит фермерам засоби захисту рослин, щоб вони могли посіяти всі заплановані культури.

На цьому в студії “ВиЧЕрпно” наголосив засновник та керівник “Ukravit Science Park” Віталій Ільченко:

“Міжнародні компанії, які забезпечували аграріїв імпортною продукцією, призупинили діяльність, так само як і українські компанії, які завозили продукцію із-за кордону. Ми виробляємо все в Україні, тому ми розуміли, що в цей критичний момент маємо бути поруч. Відповідно ми продовжили забезпечувати аграріїв і на Луганщині, й на Донеччині, й на Харківщині, навіть там, де вже велися активні бойові дії, зокрема, робили це і в кредит, оскільки розуміли, що в аграрному бізнесі важливо все робити вчасно”.

Віталій Ільченко переконаний, що увесь бізнес, який зараз може працювати, повинен це робити і якомога ефективніше. Адже навіть кожна гривня сплачених податків – це вже неабияка підтримка держави.

– Наведу такі цифри: з 1 січня по 8 червня ми сплатили майже 170 мільйонів гривень податків. І це ще не результат всього року. Це окрім того, що ми постійно робимо для фронту: ми передавали автомобілі швидкої допомоги, позашляховики й мікроавтобуси на фронт. І ми продовжуємо це робити. Кожен хоче наблизити перемогу чим тільки може, – додав пан Ільченко.

Відео усієї розмови можете переглянути нижче: