Пісню відомого співака з Черкащини хочуть зробити гімном (ВІДЕО)

Пісню відомого співака з Черкащини хочуть зробити гімном (ВІДЕО)
в Новини

У п’ятницю, 13 березня, на на сайті Офіційного інтернет-представництва президента України з’явилася петиція щодо затвердження пісні відомого співака з Черкащини Олега Винника “Перлина Україна” як гімну країни. Збір підписів ініціювала українка Наталія Красуля.

Авторка петиції зазначає, що наразі активно порушують питання щодо зміни гімну країни. Також є звернення Володимира Зеленського із пропозицією затвердити пісню «Червона Рута», є пропозиції переробити текст вже існуючого гімну на новий – з більш позитивним змістом.

– Сьогодні ми всі вболіваємо за розвиток та розширення кордонів нашої української культури. Україномовні пісні, які тепер частіше можна чути на хвилях радіостанцій, піднімають гордість нації, бо розуміємо, що нам, українцям, є що сказати один одному та людству! Саме тому, просимо затвердити пісню Олега Винника “Перлина Україна” гімном, – йдеться у петиції.

На її думку, ця пісня передає стан душі кожного українця, любов до рідного краю. Підтвердженням цьому є той факт, що люди на концертах слухають виконання “Перлини України”, стоячи, а в багатьох містах України стало вже доброю традицією робити в школах на перше вересня та на випускні флешмоби саме під цю пісню.

– Впевнена, що ця подія стане прикрасою України! А для іноземців – доказом любові нашого народу до своєї держави! – додає авторка петиції.

Аби відповідну петицію розглянули, необхідно, щоб вона набрала 25 тисяч підписів. Станом на 18 березня за неї проголосували 48 осіб.

Збір підписів триватиме ще впродовж 87-ми днів.