Платники податків Черкас сплатили до бюджету майже 840 мільйонів гривень

Платники податків Черкас сплатили до бюджету майже 840 мільйонів гривень
в Новини

Протягом січня – червня 2015 року платниками м. Черкаси до бюджетів всіх рівнів сплачено майже 840 млн. грн. податків і зборів, з яких 380 млн. грн. отримав місцевий бюджет. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зведений бюджет додатково отримав майже 154 млн. грн.

– Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету займають податок на доходи фізичних осіб – 285,6 млн. грн. (34% від загальної суми надходжень), податок на додану вартість – 202,9 млн. грн. (24%) та податок на прибуток – 110,6 млн. грн. (13%), – повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Максим Криштопа.

Також, за вказаний період платниками м. Черкаси сплачено 32,3 млн. грн. військового збору, з яких у червні надійшло 6,2 млн. грн.

За 6 місяців 2015 року черкаськими страхувальниками сплачено майже 705 млн. грн. єдиного соціального внеску, з яких у червні надійшло майже 136 млн. грн.

– Надходження податків до бюджету мають позитивну тенденцію, що свідчить про позитивне ставлення суб’єктів господарювання до оподаткування та тих реформ, які запроваджуються в нашій державі, адже сплативши податки ми забезпечуємо безперебійні та своєчасні соціальні пільги, – зазначив Максим Криштопа.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах