Черкаські комунальники активно працюють над підготовкою пляжів до літнього сезону.
Про це повідомили у пресслужбі КП “Благоустрій”.
Вони відновлюють перголи, фарбують дерев’яні конструкції та оновлюють зелені зони та місця для відпочинку.
Також приділяють увагу чистоті пляжів, вони регулярно очищаються від сміття та природних відходів, щоб створити комфортні умови для відвідувачів.