По справі вбитого Василя Сергієнка почали зачитувати письмові докази

По справі вбитого Василя Сергієнка почали зачитувати письмові докази
в Новини, Суспільство

Учора в Соснівському районному суді м. Черкаси відбулося чергове судове засідання по справі закатованого журналіста та громадського діяча Василя Сергієнка. На лаві підсудних перебуває троє осіб (Валентин Завражин, Віктор Горбенко та Володимир Воронков), двоє з яких обвинувачуються у викраденні загиблого, а один (Воронков) у вбивстві. Четвертому учаснику злочину перебування під вартою замінено на заставу.

sud-sergienka

На початку судового засідання був опитаний свідок по справі, яка звернула увагу на машину світло-сріблястого кольору, що, на її думку, була припаркована з порушенням правил дорожнього руху. Також вона повідомила, що раніше на цьому місці, неподалік від будинку убитого Василя Сергієнка, не помічала припаркованих там автомобілів.

sud-sergienko

Один із свідків, який, як повідомив нашому виданню громадський активіст Корсунщини, що також проходить свідком по цій справі, мав зустрітися з Василем перед його вбивством, не був допитаний. Одна із причин, чому його не допитували,  була в тому, що  він на досудовому слідстві не був заявлений як свідок.

Як розповідають громадські активісти, що слідкують за справою закатованого журналіста, недопитаному свідку Віктору Смалію Василь Сергієнко мав передати якісь важливі документи по тим земельним махінаціям, розслідуванням яких він займався і які, можливо, і стали причиною його вбивства. Є припущення, що саме під час допиту він міг назвати ім’я замовника вбивства. Як вже раніше заявляли активісти Корсунщини, вони вважають, що за цією справою стоїть народний депутат України Геннадій Бобов.

Далі прокурором були зачитані письмові докази по справі, серед яких, зокрема, вже офіційно був озвучений і той факт, що на місці злочину був знайдений чек з будівельного супермаркету, в якому, імовірно, й були куплені знаряддя, якими, зокрема, була викопана могила, де знайшли тіло Василая Сергієнка.

На судовому засіданні також була присутня вдова вбитого журналіста.

Довідка:

Василь Сергієнко 4 квітня 2014 року був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з наручниками на руках та слідами жорстоких катувань.

В. Сергієнка викрали з його двору на очах у матері. Жінка благала викрадачів не чіпати сина, але це не допомогло. За описом побаченого свідками і кількості крові у дворі, серйозні пошкодження Сергієнко завдали ще в момент викрадення. Зі слів дружини убитого, мама Сергієнко розповідала (літня жінка погано себе почуває і не ходить до суду), що з двору його витягали вже нерухомого — мабуть, без свідомості.