Про це під час засідання сесії повідомив благочинний Свято-Михайлівського гарнізонного собору у Черкасах Володимир Гладковський.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.
Також він подякував за підтримку української церкви.
«Я дякую вам за правильні рішення, бо ворог не лише там, а є й тут. Тепер у нас є найбільший гарнізонний храм у світі», – сказав військовий капелан.

Також додав, що там розташують знамена всіх воїнів, які відвідують церкву і створять дошку памʼяті тих, хто віддав свої життя за Україну.
Також переглядайте пряму трансляцію з сесійної зали: