Подарували свято військовим: черкаські волонтери доставили подарунки на фронт

Подарували свято військовим: черкаські волонтери доставили подарунки на фронт
в Новини

Черкаські волонтери подолали 1700 км, щоб доставити на фронт подарунки військовим. Про це повідомив місцевий волонтер Павло Собко.

Серед доставленої провізії були: тепловізор, три генератори, автозапчастини, бензопила, рації, плівка, банери для гідроізоляції, акумулятори та зарядний пристрій, консервація, 30 кг свіжого сала, маскувальні сітки, ковдри, подушки, в’язані шкарпетки, книги, засоби особистої гігієни, ліки, солодощі, чай, кава, домашня випічка та інші смаколики.

– Від нашої команди хочемо подякувати кожному собисто, хто долучився: жителям села Велика Бурімка за сало, випічку та консервацію; учням, педагогічному колективу, батькам комунального закладу “Тимченківська гімназія” Іркліївської ОТГ; ЗОШ № 7 міста Черкаси за домашню консервацію, крупи, овочі, різноманітні смаколики, засоби особистої гігієни; дітлахам, вихователям, батькам ДНЗ 29 “Ластівка”, ДНЗ 91 “Кобзарик”, ДНЗ “Дельфін” міста Черкаси за каву, чай, мед, антисептик, засоби особистої гігієни, побутову хімію та листівки з вітаннями, – говорить Собко.

Також до збору провізії долучилися працівники Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій, волонтери Комітету самоорганізації населення мікрорайону “Дніпровський”, Департаменту соціального захисту Черкаської ОДА та інші.

– Важливо було поїхати саме зараз. Ми мали багато поробок, малюнків, сувенірів, вишитих іконок, малюнків до Нового року від дітей. Крім того, ми мали передати багато смаколиків, домашньої випічки та м’яса, щоб бійці відчули атмосферу сім’ї, затишку, свята, – коментує волонтер Віталій Коваль.

Крім того, волонтери до новорічних свят зібрали кошти на необхідні для військових речі: генератори, бензопили, оптику, запчастини.

– Зараз є напруга й на фронті, й на кордонах. Тому нація повинна продемонструвати єдність, коли суспільство, громадяни й навіть діти розуміють, що в силі власної армії є гарантія безпеки й вільного життя, – додає Коваль.