Подарувати дітям у тубдиспансері до Дня Святого Миколая більше яскравих фарб просять волонтери

Подарувати дітям у тубдиспансері до Дня Святого Миколая більше яскравих фарб просять волонтери
в Новини, Суспільство

Допомогти зробити життя дітей, що лікуються у Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері яскравішим, просять волонтери та співробітники ЧОВ ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”, які вже власними зусилля розмалювали ігрову кімнату та завдяки певній підтримці благодійників приступили до першої палати.

Потрібні як витратні матеріали, так і робочі руки. Адже плани у волонтерів амбітні: розмалювати ще 7 палат, що залишилися, спортивний куточок, який у дітвори з’явився завдяки ініціативі бійця “Айдару” Богдана Гаркуші, що опікується дитячим відділенням, та сприяння голови ОДА Юрія Ткаченка. А якщо вистачить фарби, то і стіни відділення прикрасять різнобарвними малюнками.

11203701_1050485471650930_816616906827795905_n

Мета таких заходів одна – зробити досить довготривале перебування дітвори (іноді від 6 до 8 місяців) в тубдиспансері трохи приємнішим і радіснішим.

 –  Ми вже багато років працюємо в тубдиспансері. І нас дуже засмучує така сіра обстановка. А тут ми якось побачили, що мама однієї із дівчаток розмалювала двері в палату. І ми подумали, а чому б не розмалювати стіни в ігровій кімнаті, палатах, в спортивному куточку і можливо навіть в  коридорах? – розповіла про виникнення ідеї керівник дитячого центру ЧОВ ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” Тамара Борисова.

Зайвим поштовхом, додає вона, послугував початок ремонтних робіт у відділенні та нові меблі, які завезли напередодні.

 – Дуже дивно виглядали ці нові меблі при облуплених стінах. Тому ми попросили не заносити поки меблі в ігрову кімнату й активно почали шукати кошти на фарбу. Поки ми шукали ці кошти, надійшла допомога, так що ми замахнулися і ще на одну палату. Взагалі ми мріємо, щоб до Дня Святого Миколая, подарувати діткам всі вісім готових яскравих палат, – відзначила про майбутні плани Тамара Борисова.

І хоча, за її словами, спонсорів допомогти прикрасити дитяче відділення протитуберкульозного диспансеру не так вже й багато. Проте все одно знаходяться люди, які чи то коштами, чи власною працею з кожним днем роблять лікувальний заклад привабливішим і яскравішим. Наразі виявили бажання долучитися до справи студенти ЧНУ, які запропонували закупити балончики для фарби, виготовити трафарети  і таким чином також розмалювати пару палат. Такий спосіб більш швидкий і не потребує надзвичайних художніх здібностей, які, наприклад, має соціальний працівник ЧОВ ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” Іванна Бондар. Вона залюбки долучилася до цієї справи й стала автором веселих звіряток на стіні ігрової кімнати.

 – Мені дуже подобається ця справа, – ділиться вона своїми враженнями. – Ти стоїш, малюєш, а позаду тебе 10 дітей, які активно коментують весь процес, щось радять там, підказують. Це дає поштовх робити щось далі й далі… Ось сьогодні вже перейшли до першої палати. Сподіваюся, так потихеньку і все зробимо.

12122881_966121320122140_9070412584384831443_n