Подружжя Лясових знову оскаржувало в суді тримання під вартою

Подружжя Лясових знову оскаржувало в суді тримання під вартою
в Новини

Черкаський апеляційний суд 4 травня вчергове залишив у СІЗО Юрія та Вікторію Лясових, які залишили в небезпеці 7-річного хлопчика, внаслідок чого він помер.

Про це повідомили в пресслужбі суду.

Так, захисники обвинувачених вимагали обрати більш м’який запобіжний захід, не пов’язаний з утриманням під вартою. Для обвинуваченого Юрія Лясова його захисник просив домашній арешт у нічний час доби. Обвинувачена Вікторія Лясова та її захисник клопотав про зміну запобіжного заходу на домашній арешт або особисте зобов’язання.

Колегія Черкаського апеляційного суду залишила без змін ухвалу Соснівського районного суду м. Черкаси від 19 квітня 2022 року, за якою подружжю продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 19 червня 2022 року включно.

Нагадаємо, 24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні доставили хлопчика Андрія, 2014 року народження. Дитину госпіталізували з тілесними ушкодженнями. Вікторія Лясова, яка гляділа дитину, викликала «швидку» лише за декілька днів після інциденту. Хлопчик помер у лікарні, так і не прийшовши до тями.