Показ фільму «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди» перенесли на 4 червня

в Дозвілля, Новини

Благодійний фонд «Спілка меценатів Черкащини», за підтримки Черкаської обласної ради та Черкаської облдержадміністрації, запрошує на перегляд українського документального повнометражного кінофільму «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди» режисера Олега Чорного за сценарієм Станіслава Цалика, знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Показ з 28 травня перенесено на 4 червня. Подивитисят фільм можна о 15 годині у кінотеатрі «Україна» (за адресою: вулиця Смілянська, 21).

Фільм розповідає про село Бучак Канівського району, яке починаючи з 1950-х років, завдяки Сергію Параджанову, стало своєрідним «Голлівудом» над Дніпром. Адже село та його околиці слугували знімальним майданчиком для багатьох класичних кінострічок – «Українська рапсодія» (режисера Сергія Параджанова), «Вечір на Івана Купала» (Юрія Іллєнка), «Сон» (Володимира Денисенко), «Бумбараш» (Миколи Рашеєва та Аркадія Народицького), «Іванове дитинство» (Андрія Тарковського), «Поема про море» (Юлії Солнцевої) та інші.

У ролях: Лариса Кадочнікова, Олександр Денисенко, Михайло Іллєнко, Ніколай Бурляєв, Раїса Недашківська, Анатолій Барчук, Сергій Буковський, Микола Рашеєв, Сергій Бржестовський, Михайло Ткачук, Сергій Якутович, Любко Дереш, Олег Михайлюта «Фагот» .

Продюсери: Ігор Савиченко, Роман Климпуш

Автори сценарію: Станіслав Цалик, Олег Чорний, Дмитро Іванов

Оператор: Олег Маловіцький

ВИРОБНИЦТВО: Директорія кіно, Державне агентство з питань кіно

ДИСТРИБ’ЮТОР: ТОВ «Джоломига» – Інформаційна агенція культурних індустрій ПРО