“Покажіть своїм прикладом, що вам важлива Україна”, – ветеран закликав звернути увагу на тероборону міста

“Покажіть своїм прикладом, що вам важлива Україна”, – ветеран закликав звернути увагу на тероборону міста
в Новини

Перевірити всі бомбосховища в місті Черкаси та виділити достатньо коштів для фінансування потреб територіальної оборони міста сьогодні на сесії ЧМР закликав ветеран полку “Азов” Ярослав Лисенко.

– Від імені ветеранської спільноти нашого регіону звертаю вашу увагу на напружену військово-політичну ситуацію на східних кордонах України, яка з весни невпинно зростає. Якщо навесні угрупування вимірювалось кількома десятками тисяч, то сьогодні ця цифра зросла до 170 тисяч. Агресор в будь-який момент готовий перейти в наступ з півночі, північного сходу і півдня. Окрім цього, можлива дестабілізація ситуації в Україні не лише в прикордонних регіонах, а і в центрі країни, зокрема, в Черкаській області та місті Черкаси, – сказав Лисенко.

Також він закликав привести до ладу всі бомбосховища в місті Черкаси.

Про необхідність створення підрозділів тероборони на території міста говорив минулої сесії й командир бригади територіальної оборони в Черкаській області, підполковник Анатолій Стуженко. Він також наголошував, що в міському бюджеті на ці потреби повинні бути закладені кошти.

Лідер “Національного корпусу” в Черкаській області Дмитро Кухарчук на крайній сесії облради у свою чергу теж закликав створити оперативний штаб при Черкаській міській раді, який займатиметься комунікацією із населенням у разі вторгнення російських військ на територію України.

– Покажіть своїм прикладом, що вам важлива Україна і обороноздатність міста, виділіть необхідну кількість коштів для тероборони під час розподілення бюджетних коштів, – додав Ярослав Лисенко.

Відзначимо, сьогодні при ухваленні бюджету міста Черкаси на тероборону було закладено 3 млн грн.