Показові тренування у разі виникнення загрози терористичного акту відбулися у ЧДМШ №3

Показові тренування у разі виникнення загрози терористичного акту відбулися у ЧДМШ №3
в Новини

У Черкаській дитячій музичній школі № 3 відбувся семінар з питань цивільного захисту у разі виникнення загрози терористичного акту.

2 жовтя у Черкаській дитячій музичній школі № 3 відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи  –  посадових осіб з питань цивільного захисту позашкільних навчальних закладів міста.

Тема семінару «Підготовка учасників навчально-виховного процесу до дій у разі загрози терористичного акту».

На семінарі були також присутні заступник начальника управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олександр  Коломієць, консультант “По взаємодії з питань антитерористичної діяльності” УСБУ в Черкаській області Микола Чиж та працівники департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради й представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області Тетяна Телига.

Навчання були проведені разом з Державною службою надзвичайних ситуацій у м. Черкаси та комунальною установою «Обласний центр екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Також було проведено показове об’єктове тренування на тему «Дії керівного складу та сил цивільного захисту закладу у разі загрози або скоєння терористичного акту на об’єкті» на базі Черкаської дитячої музичної школи №3.

Про це інформує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.