“Поки ми про них пам’ятаємо – вони живі”, – волонтерка закликала вшанувати воїнів, що полягли в Іловайському котлі

в Новини

Черкаська волонтерка Оксана Циганок закликала 29 серпня, у день Іловайської трагедії, яка назавжди залишиться чорною сторінкою в житті українського народу, вшанувати пам’ять загиблих воїнів, які загинули за наше майбутнє.

– 23-29 серпня 2014 року стали чорними днями для нашого народу… Іловайськ став для сучасних українців символом трагедії, де одночасно загинули сотні, поранені тисячі українських патріотів. Розстріляні з «Градів», танків, мінометів, автоматів тисячі життів… Тисячі чоловіків не повернуться ніколи до своїх домівок, матерів, дружин… Вони загинули за наше майбутнє, за наші сім’ї, за нашу країну, за наших дітей! Прошу прийти і вшанувати пам’ять про загиблих Героїв, поки ми про них пам’ятаємо – вони живі! – написала вона на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Вона закликала всіх черкащан, АТОвців, волонтерів прийти і помолитися за наших солдат, які виборювали і виборюють незалежність для всіх нас!

Також вона звернулася до волонтерів, АТОвців, які проживають в містах та селищах Черкаської області провести на місцях День пам’яті загиблих в Іловайській битві.

29 СЕРПНЯ о 10.00 відбудеться МОЛЕБЕНЬ ЗА ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ у Свято-Троїцькому соборі та покладання квітів до пам’ятника Борцям за Незалежність України.

На заході просять не використовувати партійну символіку, а українські прапори пов’язати чорною стрічкою.