Поки їхні чоловіки воюють, дружини військовослужбовців допомагають черкаським дітям

в Неоголошена війна, Новини, Суспільство

Дружини бійців 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади з м. Черкаси передали гуманітарну допомогу дітям в «Черкаський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради». Серед переданого – одяг, взуття, іграшки, памперси та інше.

CAM00313[1]

CAM00316[1]

CAM00315[1]

 – Організація «Допоможи дітям України» Данія надала гуманітарну допомогу, яку дружини бійців, оскільки чоловіки зараз захищають країну на Сході від ворога, доставили цим діткам, які того дуже потребують, – розповіла дружина одного з бійців Наталія.

Працівники закладу висловили щиру подяку українцям з Данії,  данцям, а також дружинам військовослужбовців, які доставили гуманітарний вантаж. Адже, за їхніми словами, усі отримані речі дуже необхідні діткам.

Окрім того, дружини бійців розповіли, що допомога діткам – це лише один із напрямів, якими опікуються по можливості їхні чоловіки, які на собі відчули, наскільки важлива підтримка оточуючих.

 – Бійці 128 бригади з міста Черкаси під час відпустки створили Громадську організацію «Об’єднання бійців реформаторів», члени якої надають консультації учасникам АТО, родинам загиблих учасників АТО з приводу отримання соціальних пільг, оформлення статусу, а також відправляють різну допомогу на Схід.

Діти ж – це наше майбутнє, тому допомагати їм це обов’язок кожного, але не всі це пам’ятають, – відзначила дружина ще одного атовця Людмила.

DSCF0023[1][1]

Також члени громадської організації планують на 1 червня до Дня захисту дітей проведення благодійної акції.