Поліцейський у Руській Поляні затримав трьох п’яних водіїв

Поліцейський у Руській Поляні затримав трьох п’яних водіїв
в Новини

Поліцейський офіцер Руськополянської об’єднаної територіальної громади Тарас Громенко за останній тиждень спільно з працівниками відділу поліцейської діяльності №1 виявив три факти керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкаської області.

На водіїв-порушників були складені адміністративні матеріали за статтею 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

Також поліцейський задокументував три випадки передбачені статтею 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

«У цей важкий для нашої країни час я відчуваю велику відповідальність, в першу чергу перед своєю громадою, суспільством та перед собою. Тому докладу максимум зусиль і можливостей для того аби в громаді було спокійно й безпечно, як місцевим мешканцям так і гостям», – каже Тарас Громенко.