Політична партія ВО «Батьківщина» за час свого існування довела свою принциповість і відданість простим людям, – Ростислав Пироженко

Політична партія ВО «Батьківщина» за час свого існування довела свою принциповість і відданість простим людям, – Ростислав Пироженко
в Новини

Тальнівчанин Ростислав Пироженко вважає, що політична партія ВО «Батьківщина» є найбільш системною і послідовною політсилою, яка за 16 років свого існування довела свою принциповість і відданість, в першу чергу, простим людям. І головне те, що вона спроможна до постійного самоочищення. Саме через це він балотується до обласної ради за списком цієї політсили.

– Я є членом цієї партії з 2004 року. До облради балотуюсь від неї вдруге, – розповідає Ростислав Олександрович. – В 2010 році я на «своїй шкурі» побачив і відчув що таке «справедливі і прозорі» вибори від а-ля Тулуба, коли голоси виборців були сфальсифіковані і моя перевага над провладним кандидатом під ранок наступного після виборів дня була грубо знівельована. Після того я остаточно втратив інтерес до політики. Проте нині мені прикро за державу і особливо тривожно за підростаюче покоління, своїх дітей і внучку, адже не впевнений в їхньому майбутньому.

Ростислав Пироженко впевнений, що на владу треба впливати більш результативно і системно, і саме на місцевому рівні це можна і треба зараз робити. Революція Гідності не перемогла доти, доки не відбулось системних змін, змін правил гри між людьми і державою, вважає він.

– Головне, чого добиватимусь – виконання прийнятих рішень на всіх рівнях, – наголошує Ростислав Олександрович. – Чому ми так живемо? Тому що вмерла сила Закону, а закон Сили став для всіх!

Я докладу зусиль для створення об’єднаної тальнівської громади, що забезпечить незалежність у прийнятті рішень місцевого розвитку від чиновників центрального та регіонального рівнів, належний матеріально-фінансовий ресурс для повноцінного розвитку міста».

PirozenkoНа думку Ростислава Пироженка, обласний бюджет формується неправильно, адже перш ніж прийняти цей фінансовий документ, його необхідно розглянути на кожному рівні місцевих органів. Старий механізм має бути скасований.

Він також планує через відповідні рішення міської та обласної рад домогтися від Кабінету Міністрів змін у державній тарифній політиці на користь громадян, особливо незахищених верств населення.

– Виступатиму за створення муніципальної системи моніторингу соціально незахищених громадян міста та ухвалення спеціальної програми для додаткової адресної допомоги пенсіонерам, інвалідам, багатодітним сім’ям, чорнобильцям та іншим категоріям, за монетизацію пільг, тобто надання грошових допомог безпосередньо пільговикам, – уточнює Ростислав Олександрович.

Ростислав Пироженко має 40 років трудового стажу, з яких понад 30- педагогічного. Останні 24 роки працював у Тальнівському будівельно-економічному коледжі. Нагороджений Трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства «Знак Пошани». Перед виходом на пенсію два роки очолював колектив. За цей період вдалося зміцнити матеріально-технічну базу закладу, відремонтувати аудиторії, реконструювати стадіон, є центром спортивного життя району. В 2006-2010 роках від «Батьківщини» був депутатом районної ради, головою комісії з питань регламенту та депутатської етики.

– Головне моє багатство – це мої учні, колишні студенти, абсолютна більшість з яких стали просто добрими і успішними людьми, з якими намагаюся підтримувати зв’язки, – похвалився Ростислав Олександрович. – А ще пишаюсь своїми сином та дочкою, допомагаю виховувати внучку Дарину.