Помер викладач черкаського коледжу (ФОТО)

Помер викладач черкаського коледжу (ФОТО)
в Новини

26 квітня пішов із життя викладач циклової комісії іноземних мов Черкаського державного бізнес-коледжу Григораш Олександр Анатолійович. Про це повідомили на фейсбук-сторінці навчального закладу.

Прощання відбудеться 28 квітня о 10:45 за адресою: м. Черкаси, бул.Шевченка, 155, Дім трауру.

Олександр Григораш 27 років свого життя присвятив педагогічній діяльності у бізнес-коледжі, адже розпочав працювати там із 1995 року. Він викладав англійську та німецьку мови, був одним із учасників консультаційної програми «ТРАНСФОРМ» Федерального Уряду Німеччини для України та пройшов піврічне стажування закордоном.

Нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» (2021), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2005, 2016), Нагрудним Знаком «Відмінник освіти України» (2011), має подяку Черкаського державного бізнес-коледжу (2009).

Із 2020 року був членом Українського відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної. Автор та співавтор багатьох науково-методичних розробок з дисциплін «Англійська мова» та «Англійська мова за професійним спрямуванням».

Читайте також: У запеклому бою на Донеччині загинув десантник із Уманщини (ФОТО)