Понад 100 автомобілів “швидкої” на Черкащині обладнали ручними системами тривожної сигналізації

Понад 100 автомобілів “швидкої” на Черкащині обладнали ручними системами тривожної сигналізації
в Новини

Понад 100 автомобілів швидкої допомоги Черкащини тепер під спостереженням поліції охорони. Про це повідомили в Управлінні поліції охорони.

Працівникам екстреної медичної допомоги час від часу доводиться контактувати з агресивними пацієнтами, наражаючи себе на небезпеку. Аби уберегтися від можливих ризиків, автомобілі швидкої допомоги обладнують ручними системами тривожної сигналізації.

– Випадки, коли бригади швидкої допомоги наражаються на небезпеку від хуліганських та інших протиправних дій під час виконання своїх професійних обов’язків не поодинокі. Так, за минулий рік медики 64 рази скористалися «тривожною кнопкою». Виконуючи благородну місію – рятуючи життя людей, лікарі повинні почувати себе в безпеці, – розповідає начальник Управління поліції охорони в Черкаській області полковник поліції Василь Курятник.

Варто зазначити, що поліція охорони Черкащини та Обласний центр екстреної медичної допомоги одні з перших почали співпрацю в цьому напрямку – наразі системами тривожної сигналізації обладнано 101 карету швидкої.