За минулий тиждень в Черкасах народилися 23 малюки.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Серед новонароджених — дев’ять хлопчиків і 14 дівчаток.
“Життя триває й перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров’я та щасливого майбутнього під мирним небом”, — йдеться в повідомленні.
Також читайте: Низка будинків у Черкасах буде без світла