Понад 270 бакалаврів отримали дипломи Східноєвропейського університету (ФОТО)

Понад 270 бакалаврів отримали дипломи Східноєвропейського університету (ФОТО)
в Новини

Понад 270 бакалаврів, 40 молодших спеціалістів та 17 фахових молодших бакалаврів отримали сьогодні дипломи Східноєвропейського університету ім. Рауфа Аблязова.

Розділити цю урочисту мить прийшли викладачі, батьки та друзі уже не студентів, а фахівців і спеціалістів, які незабаром зможуть реалізувати увесь свій потенціал та отримані за роки навчання знання.

– Університет – ваша Альма Матер, місце, де ви набували професійних навиків, виховувалися та формували свої світоглядні орієнтири. Вірю, ваше доросле життя  буде насичене приємними подіями, а рідний університет у спогадах назавжди залишиться для вас промінням любові і добра, – звернулася до випускників ректорка Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова Ія Чудаєва.

IMG_2362

Найактивнішим і найстараннішим студентам грамоти і подяки вручив член Наглядової ради університету, начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, доктор історичних наук  Валерій Данилевський:

«Університет достойно пройшов останній період. Були певні перешкоди і труднощі, проте навчальний заклад гідно завершує рік. І, безперечно, ми з впевненістю можемо сказати, що Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова є флагманом приватної освіти в Черкаській області».

IMG_2381

Факультет «Економіки і менеджменту» випустив 167 бакалаврів, за спеціальностями: «Фінанси, банківська справа і страхування», «Маркетинг», «Менеджмент», «Економіка», «Облік і оподаткування». Вручив дипломи член наглядової Ради університету, Голова наглядової Ради товариства «Софот», кандидат економічних наук Юрій Ткаченко, який побажав студентам реалізувати здобуті знання на різних посадах в управлінні й менеджменті та обов’язково залишатися працювати в Україні, щоб допомагати вітчизняним підприємствам і компаніям ставати конкурентоспроможними.

– Важливо не тільки мати мрію чи ціль, але й вміти побудувати шлях до її досягнення, – сказав Юрій Олегович.

IMG_2448

Факультет права і гуманітарнистики випустив 107 бакалаврів за спеціальностями: «Право», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Філологія», «Туризм», «Готельно-ресторанна справа». Дипломи вручив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свиренюк.

– Урочиста атмосфера нагадала мені ті часи, коли сам отримував диплом, тому розумію, чому так горять очі студентів. В управлінні юстиції вже працюють випускники Східноєвропейського університету, які показують високий рівень знань, умінь і навичок та вдало застосовують їх на практиці. Тож бажаю успіхів і цьогорічним випускникам, – звернувся до присутніх Олександр Олександрович.

216386258_2937574509835271_9214001979442562100_n

Також дипломи про неповну вищу освіту отримали випускники Коледжу економіки і управління.

В урочистій атмосфері всі випускники на кольорових папірцях написали свої мрії й поклали їх в капсулу часу, яку вони зможуть відкрити через багато років під час зустрічі випускників.

IMG_2602