Понад 34 тисячі гривень збитків: на Черкащині чоловік виловив 12 рибин

Понад 34 тисячі гривень збитків: на Черкащині чоловік виловив 12 рибин
в Новини

В Умані виявили чоловіка, який ловив рибу “павуком”. Завдані збитки, за новими таксами, становлять 34 748 грн. Про це повідомляє Черкаський рибоохоронний патруль.

Інцидент стався на ставі «Мегометрівський» в м. Умань Черкаської області 29 листопада. Близько 11 години було затримано громадянина, який здійснював вилов риби за допомогою “павука” який, згідно п 3.15 Правил любительського та спортивного рибальства, є забороненим знаряддям лову.

Усього порушник виловив 10 окунів та 2 плітки.

На чоловіка складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Заборонене знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до винесення рішення судом.

– Хочемо нагадати, згідно Правил любительського і спортивного рибальства, забороняється лов водних біоресурсів із застосуванням вибухових та отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної і пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), а також промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань. Крім того, заборонено здобувати рибу способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм, – наголошують рибоохоронному патрулі.

*фото тематичне