Понад 35 мільйонів гривень єдиного податку надійшло до місцевого бюджету в першому півріччі цього року

Понад 35 мільйонів гривень єдиного податку надійшло до місцевого бюджету в першому півріччі цього року
в Новини

Єдиний податок завжди був і залишається вагомим джерелом надходжень місцевих бюджетів та є серйозним важелем державного регулювання діяльності підприємців, що є суб’єктами спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Якщо торік за І півріччя до місцевого бюджету міста надійшло 27,5 млн. грн. єдиного податку від фізичних осіб – підприємців, то за 6 місяців цього року надходження збільшились на 7,1 млн. грн. і становлять  34,6 млн. грн. Лише у червні надійшло понад 2,7 млн. грн., що більше минулорічних надходжень на 0,5 млн. грн.

За словами заступника начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анни Білик таке зростання надходжень обумовлене не тільки законодавчими змінами, які розширили можливості підприємців і спростили перехід на сплату єдиного податку, а й підвищенням рівня культури, соціальної відповідальності бізнесу.

Цього року перевагами спрощеної системи оподаткування скористалися 9813 підприємців-фізичних осіб міста Черкас, з них І групою скористались – 1468 фізичних осіб,      ІІ групою – 4961 та ІІІ групою – 3384 підприємців.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів, тож платники спрямовують свої податки на розвиток власного регіону.

Державна податкова інспекція у м. Черкаси