Понад 900 літрів безліцензійного алкоголю вилучили правоохоронці перед Новим роком

Понад 900 літрів безліцензійного алкоголю вилучили правоохоронці перед Новим роком
в Новини

30 грудня на Черкащині поліцейські викрили низку фактів незаконного обігу підакцизної продукції. Алкогольну продукцію вилучено. Відносно власників торговельних точок правоохоронці склали адміністративні протоколи. Про це повідомляє поліція Черкаської області.

У межах проведення заходів, спрямованих на виявлення та припинення таких правопорушень, правоохоронці вилучили понад 900 літрів алкогольних напоїв на загальну суму близько 69000 грн.

Так під час перевірки одного із магазинів у Черкасах поліцейські виявили, що заклад здійснює реалізацію алкогольних напоїв не маючи на це відповідної ліцензії. У результаті правоохоронці вилучили близько 49 десятилітрових тетрапаків загальною вартістю близько 49000 грн.

Також не знайшли ліцензію на реалізацію алкоголю і в магазині, що на Звенигородщині. Під час перевірки було виявлено та вилучено 300 літрів пива та 115 літрів слабоалкогольних напоїв на суму понад 20000 грн.

На правопорушників складено адміністративні протоколи за частиною 1 статті 156 (Роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору) Кодексу України про адміністративні правопорушення.