Понад тисяча танцівників змагалися за звання найкращого на Черкащині (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Понад тисяча танцівників змагалися за звання найкращого на Черкащині (ФОТОРЕПОРТАЖ)
в Новини, Спорт, Фото

5 листопада танцівники віком від 4 до 20 років мали змогу продемонтсрувати на щорічному Чемпіонаті Черкаської області із сучасних танців “Танцюючий листопад” свої хореографічні здібності. 

Танцювальний молодіжний фестиваль проходить в Черкасах 11-ий рік поспіль. У ньому взяли участь цього року близько 1500 учасників з Черкас, Черкаської області та Києва.

tancujuchyj lystopad

Читайте також: “Імпульс” став найрезультативнішим колективом на Чемпіонаті Черкаської області з сучасного танцювального спорту

Уже традиційно, ці змагання з танцювального спорту приймав спортивний комплекс “Будівельник”.

tancujuchyj lystopad 4

Майже зранку до вечора танцівники змагалися у найрізноманітніших танцювальних стилях – хіп-хоп, диско, техно, джаз-фанк, диско-фрістайл, диско-слоу, хаус, данс-шоу, вакінг та інших.

tancujuchyj lystopad 7

tancujuchyj lystopad 17

Фактично, “Танцюючий листопад” стає початком танцювального сезону для дітей Черкащини, який закінчиться  Всеукраїнським фестивалем із сучасної хореографії «Весняний вітер», на якому виступатимуть танцівники з усієї України. Окрім того, це гарний стратовий майданчик для інших змагань, що проходять в різних містах України.

У цих змаганнях взяли участь як досвідчені танцівники, на рахунку яких вже не одна перемога, так і початківці, які вперше прийшли випробувати свої сили і поборотися за призові місця, медалі та дипломи.

tancujuchyj lystopad 15

І як же без зовсім юних дебютантів, які підкорили суддів щирими посмішками та непідробним бажанням колись на цьому полі стати найкращими.

tancujuchyj lystopad 21

Після багатогодинного танцювального марафону найкращі танцівники отримали заслужені нагороди, які вручила керівниця Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» Багатопрофільного молодіжного центру Вікторія Сухенко, яка і заснувала ці змагання.

tancujuchyj lystopad 20

tancujuchyj lystopad2

tancujuchyj lystopad 14

tancujuchyj lystopad 13

tancujuchyj lystopad 12

tancujuchyj lystopad 11

tancujuchyj lystopad 16

tancujuchyj lystopad 18

tancujuchyj lystopad 8

tancujuchyj lystopad 6

tancujuchyj lystopad 5

tancujuchyj lystopad 9