Понад три мільйони гривень сплатить власник білбордів до місцевого бюджету

Понад три мільйони гривень сплатить власник білбордів до місцевого бюджету
в Новини

У господарському суді доведено незаконність угоди відчуження рекламних конструкцій, які розташовані у Черкасах. Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Приватне підприємство мало борг перед міським бюджетом за користування місцями під розміщення білбордів у сумі 3,1 млн грн.

Щоб ухилитися від виконання судового рішення про сплату вказаної суми, підприємство здійснило продаж свого майна – 124 білборди пов’язаній з ним іншій юридичній особі.

Зокрема, як з’ясовано з публічно доступних даних декларації представника органу місцевого самоврядування, засновники та керівники обох підприємств є чоловіком та дружиною.

У суді прокурор довів, що спірні правочини вчинені боржником у період настання у нього зобов’язання із сплати заборгованості перед бюджетом, спрямовані на втрату боржником платоспроможності, що вказує на недобросовісність боржника та наявність в угодах ознак так званого фраудаторного правочину.

Господарським судом Черкаської області 10.05.2022 визнано недійсними договори купівлі-продажу рекламних конструкцій, кошти від реалізації яких на виконання судового рішення мають бути скеровані до бюджету Черкас.