Попри війну: КП «Черкасиелектротранс» випускає дев’ять нових водіїв тролейбусів (ФОТО)

Попри війну: КП «Черкасиелектротранс» випускає дев’ять нових водіїв тролейбусів (ФОТО)
в Новини, Суспільство

Невдовзі на комунальному підприємстві “Черкасиелектротранс” працюватимуть дев’ять кваліфікованих  водіїв, які вже завершили навчання. П’ятеро з них – чоловіки, яких відібрали через Черкаський міський центр зайнятості. Четверо жінок у минулому працювали контролерами-касирами, а після звільнення через запровадження в місті безкоштовного проїзду та встановлення валідаторів, вирішили працювати саме водіями.

Раніше ми писали, що КП «Черкасиелектротранс» має всі дозвільні документи на провадження освітньої діяльності. Таким чином, водіїв категорії «Тролейбус» тепер готують безпосередньо на самому підприємстві.

У коментарі виданню “Вичерпно” методистка навчального відділу підготовки і підвищення кваліфікації водіїв тролейбуса Світлана Гриценко розповіла, що навчання відбувалося попри війну й тривало три місяці. Слухачам надано практичні і теоретичні заняття. Зокрема, майбутні водії вивчали загальні предмети: “Інформаційні технології”, “Основи трудового законодавства” та професійні дисципліни: “Будова та технічне обладнання тролейбуса”, “Охорона праці”, “Робота на лінії”, “Правила дорожнього руху”, “Основи керування тролейбусом” тощо.  

Викладацький склад сформований безпосередньо із працівників комунального підприємства. Це вже четверта група слухачів, які навчаються на водія тролейбуса так би мовити “з нуля”.

Усі дев’ятеро слухачів завершили навчальний процес і склали теоретичний та практичний іспити безпосередньо на КП “Черкасиелектротранс”. За декілька днів слухачі складатимуть іспит у Територіальному сервісному центрі, після чого будуть прийняті на роботу водіями тролейбуса до КП «ЧЕТС».

14 липня керівник підприємства Петро Кучер вручив свідоцтва кваліфікованого робітника з професії “Водій тролейбуса” третього класу слухачам та наголосив, що головна мета КП «ЧЕТС» – надавати містянам якісні послуги з пасажироперевезення, а це неможливо виконати без кваліфікованих і підготовлених кадрів.

«Ми працюємо і покращуємо нашу роботу навіть у найскладніші часи – усе задля жителів міста Черкаси та гостей нашого міста» –  зауважив Петро Кучер.