У Порядок виплати допомоги при народженні в розмірі 25 000 грн внесли зміни.
Про це повідомила заступниця міського голови Марина Гаркава.
За її словами, допомогу будуть отримувати всі, хто народжує за межами міста з бажання або за призначенням лікарів, при умові обліку і реєстрації в місті Черкаси.
Нагадаємо, виплати передбачені жінкам, які постійно проживають у Черкасах і тут перебували на обліку по вагітності та пологах, але з певних причин, зокрема, за медичними показаннями, народили дітей не в Черкасах.
Про те, що потрібно для отримання виплати читайте ТУТ.