Посадовця-хабарника засуджено до 5 років позбавлення волі

Посадовця-хабарника засуджено до 5 років позбавлення волі
в Новини

Прокуратурою Черкаської області принципово і належно підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому стосовно керівника сектору містобудування та архітектури однієї з районних державних адміністрацій за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Як встановлено досудовим розслідуванням та підтверджено в суді вказана особа отримала від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 15 000 гривень за погодження та видачу містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, а саме розміщення об’єктів торгівлі на території одного з районів Черкаської області.

Вироком суду вказаного посадовця засуджено до  5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією майна та із спеціальною конфіскацією.

На даний час вирок не вступив в законну силу.

Прес-служба прокуратури Черкаської області