У ніч на 26 березня Черкащина була під прицілом ворога. Більшість ударних дронів рф спрямувала на обласний центр.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Оборонцям неба вдалося знищити 12 БпЛА. На щастя, минулось без потерпілих.
“Унаслідок російської агресії пошкоджено об’єкт інфраструктури. Пожежу там уже ліквідували. Крім того, уламками збитої цілі понівечено складські приміщення приватного підприємства”, – додав очільник області.
Нагадаємо, раніше ми писали, як мобільні вогневі групи збивають “шахеди” над Черкасами. Мобільні вогневі групи перебувають у складі Добровольчого формування Черкаської територіальної громади та працюють на безоплатній основі. Вони приймають дані із командного пункту, зокрема, в якому напрямку летить шахед, та вирушають за вказаним напрямком на спеціально обладнаному позашляховику. На це вони мають близько 20 хвилин.