Постраждалий у жахливій ДТП, в якій загинуло троє осіб і вісім травмовано, потребує допомоги

Ігор і його покійна дружина Руслана

Ігор і його покійна дружина Руслана

в Новини

Ігорю Іщенку всього двадцять один, але за такий короткий час він уже тричі поглянув у вічі смерті. Уперше — ще восьмимісячним малям, отримавши термічний опік, мусив боротися за життя. Вдруге, навчаючись на 2 курсі хімічного факультету університету, захворів на гепатит С.

Уся студентська громада навчально-наукового інституту природничих наук матеріально й морально допомагала в лікуванні. Батьки хлопця зробили все можливе та майже неможливе для порятунку свого сина, а його наречена Руслана (медсестра за фахом) постійно доглядала за ним, надаючи необхідну медичну допомогу. І чудо сталося, Ігор одужав.

Та через певний час, коли все налагодилося, Ігор і Руслана одружилися, згодом дізналися про своє майбутнє батьківство, сталося непоправне… 4 жовтня молоде подружжя потрапило в автомобільну аварію, у якій Ігор втратив дружину, майбутню дитину (у цій аварії це були не єдині жертви) і сам отримав численні травми.

Дружна університетська родина одразу відгукнулася на горе та прийшла на допомогу. Студенти ННІ природничих наук розпочали збір коштів для лікування Ігоря, встановили графік чергування в його палаті, намагаючись максимально підтримати. Зараз студентами університету зібрано 6775 грн, профспілковим комітетом університету надано 500 грн допомоги, студенти та викладачі університету звертаються до різноманітних громадських організацій, депутатів місцевого рівня за допомогою. У такий страшний час підтримав родину Ігоря Іщенка і депутат обласної ради, ректор університету Олександр Черевко, виділивши зі свого  депутатського фонду 3 тис. грн.

Збір коштів для лікування Ігоря продовжується й зараз, щоденно небайдужі студенти, черкащани намагаються допомогти за змогою, адже це єдине, на жаль, що кожен із нас може зробити в цій ситуації.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького