Потонув російський крейсер “Москва”, напрямок руху якому вказав прикордонник із Черкащини

Потонув російський крейсер “Москва”, напрямок руху якому вказав прикордонник із Черкащини
в Новини

Російський крейсер “Москва” в Чорному морі був підбитий ракетами “Нептун” Збройних сил України. Про це повідомляє ТСН із покликанням на радника керівника Офісу президента Олексія Арестовича.

“Флагман Чорноморського флоту РФ крейсер “Москва” справив негативне спливання в районі острова, де його послали на х*й. Де “Москва”? “Вона потонула”, – написав Арестович.

Нагадаємо, автором легендарної фрази про російський корабель є уродженець Золотоніщини Роман Грибов. Нещодавно він приїхав із російського полону на рідну Черкащину.

У росії підтвердили пожежу на крейсері “Москва”: про українські ракети – жодного слова. Разом із цим, Міністерство оборони рф стверджує, що пожежа на крейсері “Москва” сталася внаслідок детонації боєзапасу, а не після влучення протикорабельної ракети, про що повідомляла українська влада.

Ракетний крейсер проєкту 1164 року “Москва” — корабель, який був побудований на Миколаївському кораблебудівному заводі. Крейсер вважається флагманом Чорноморського флоту рф. Корабель був офіційно взятий на озброєння 30 січня 1983 року, а його основним озброєнням є 16 пускових установок надзвукових протикорабельних ракет П-1000 “Вулкан”. Крім цього, на борту крейсера “Москва” встановлено протичовнове та мінно-торпедне озброєння, артилерія, комплекси ППО. Екіпаж ракетного корабля становить 510 осіб.