Потрібно мати силу волі й піти працювати в інше місце, – Бондаренко про свого заступника

Потрібно мати силу волі й піти працювати в інше місце, – Бондаренко про свого заступника
в Новини

Анатолій Бондаренко в студії “ВиЧЕрпно” прокоментував звіт свого заступника Павла Валенчука на крайній сесії міської ради.

Нагадаємо, на сесії депутати не проголосували за звіт лише одного заступника міського голови – Павла Валенчука.

– Що стосується діяльності мого заступника Павла Валенчука, потрібно мати волю й характер. Якщо ти не голосуєш за бюджет громади, а цей бюджет підтримує більша частина виконкому й депутатів, то ти не розділяєш позицію міського голови. Тому потрібно мати силу волі й спокійно написати заяву і піти собі працювати в інше місце, – підсумував міський голова.

Очільник Черкас обурений таким підходом до питань бюджету.

– Представники “Голосу” виходять і під час голосування за бюджет кажуть, що є якісь недопрацювання. А до того, на погоджувальній раді, все влаштовувало, всі їхні пропозиції на 85 мільйонів були враховані, – каже Бондаренко.

Окрім цього, на сесії депутати висловлювали багато причин невдоволення роботою Валенчука. Зокрема, по документообігу, бомбосховищам й інших питаннях.

Проте наразі про звільнення Валенчука не йдеться.

– Коли над ним нависне звільнення, відповідний проєкт рішення буде винесений на сесію міськради й депутати або проголосують за нього, або ні, – зазначив Бондаренко.