Потрібно працювати, тоді й будуть реальні досягнення і реальний результат, – канівчанин Євген Касіч-Пилипенко

Потрібно працювати, тоді й будуть реальні досягнення і реальний результат, – канівчанин Євген Касіч-Пилипенко
в Новини

Для канівського приватного підприємця Євгена Касіч-Пилипенка проблеми не діляться на першочергові чи другорядні.

– Якщо є проблема, то вона завжди першочергова, – заявив він у розмові. – Для пересічних громадян сьогоднішньою найбільшою проблемою є вартість житлово-комунальних послуг та енергоносіїв, які звалилися на їхні плечі непосильним фінансовим тягарем. Особливо болісно це переживають пенсіонери та незаможні громадяни. Тому, у разі обрання мене депутатом Черкаської обласної ради, зобов’язуюсь першочергово вирішувати питання зменшення фінансового тиску на мешканців міста шляхом зниження і впорядкування цін на житлово-комунальні послуги та енергоносії та обґрунтуванням кожної копійки їх собівартості.

KasichТакож Євген Леонідович серед важливих відмічає й проблему з асфальтуванням доріг. Вулиці округу №58, за яким він балотується, здебільшого, не мають твердого покриття.

– Цілі мікрорайони потребують асфальтування, – зауважує Євген Касіч-Пилипенко. – Але брак коштів міського бюджету не дає змоги повноцінно виконувати роботи з приведення вулиць округу до належного стану. За для цього моїм завданням буде вирішення питання надання дотацій обласного бюджету на приведення у належний стан вулиць округу.

Свою депутатську діяльність Євген Леонідович планує спрямувати на вирішення соціально важливих питань, які забезпечують комфортне проживання населення на виборчому окрузі №58 в м.Каневі. Серед них і виділення коштів обласного бюджету для ремонту існуючих та прокладення нових водогонів, ліній електропередач для вуличного освітлення та ін.

До обласної ради Є.Касіч-Пилипенко іде від партії ВО «Батьківщина», адже вважає її однією з найбільш прогресивних в Україні, яка, спроможна змінити політичну систему, демократизувати владу, провести систему прямого народовладдя.

– Партія «Батьківщина» завжди залишається вірною своїм принципам: бути корисною для простих громадян, захищати свою країну, домагатися правди і справедливості, – переконує він. – Тому, йдучи кандидатом у депутати Черкаської обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина», я ставлю перед собою конкретні цілі та завдання і вірю в те, що разом з виборцями, разом з «Батьківщиною» принесу рідній Черкащині, рідному місту Каневу користь.

Євген Касіч-Пилипенко зобов’язується представляти в обласній раді інтереси кожного виборця у вирішенні найважливіших соціальних, вирішувати екологічні проблеми округу зокрема та м.Канева в цілому.

Сьогодні Євген Леонідович, окрім своєї повсякденної роботи, займається активною волонтерською та громадською діяльністю. Будучи заступником Голови Правління Канівського благодійного фонду «Оберіг», він надає правову та соціальну допомогу населенню міста. Як депутат Канівської міської ради разом з однопартійцями проводить активну депутатську роботу в міській раді.

– Моя життєва позиція активна, чесна та цілеспрямована – потрібно працювати. Тоді й будуть реальні досягнення і реальний результат. Я не боюся роботи. Тому, маючи сили та стремління використати їх на благо жителів мого рідного Канева балотуюсь у депутати Черкаської обласної ради по округу №58, – переконаний «батьківщинівець».