«Потрібно працювати з тими людьми, які є»: Скічко розповів, чи змінюватиме заступників (ВІДЕО)

skichko
besplatka_728_90_ukr

Наразі збільшувати штат заступників чи змінювати їх голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко не збирається. Вакантною поки що залишається посада першого зама, також ще буде заступник від Міністерства цифрової трансформації по діджиталізації.

Про це очільник області повідомив в студії «ВиЧЕрпно».

- Я думаю, що п’ять заступників — це абсолютно достатньо, щоб працювати. В іншому моя позиція незмінна, я вважаю, що потрібно працювати з тими людьми, які є. У мене прості принципи: я не люблю процес, я люблю результат. У мене немає перешкод формату «Ми відправили листа, чекаємо на відповідь…». Мене це не влаштовує. Своїх заступників я вчу так само працювати, — прокоментував очільник Черкащини і додав. — Якщо люди працюватимуть в команді й не виходитимуть за межі, то все буде добре. Якщо ні, то будемо змінювати.

Також пан Скічко повідомив, що вони розпочали реорганізацію Управління капітального будівництва, який був відділений від Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства. Нині в ОДА створені окремі департаменти будівництва та інфраструктури й ЖКГ.

- По цьому напрямку за останні роки основні проблеми. У нас величезна кількість недобудов: об’єкти не здаються в експлуатацію, будуються по 5-6 років, не підписуються акти, або ж навпаки підписуються, а об’єкта немає. Працювати дуже складно. Не вистачає людей, які готові брати на себе відповідальність, — зауважив Олександр Скічко.

Детальніше дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить