Повернеться, але не в ролі політика: екс-очільник Черкас Сергій Одарич розповів про свої плани (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика

Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич не збирається повертатися в політичне життя міста. Про це він заявив у студії «Вичерпно» під час короткого візиту до Черкас, які очолював майже десятиліття. 

— У мене таких намірів немає (ні ставати знову міським головою Черкас, ні балотуватися до ВРУ по черкаському округу — ред.). Але з іншої сторони у мене є принцип — ніколи не кажи ніколи, — зауважив Сергій Олегович.

А от повернення Сергія Одарича до міста, щоправда не в ролі чийогось політичного опонента, варто очікувати вже наступного року.

— Це я вам гарантую і це відбудеться вже наступного року,  — запевнив екс-очільник Черкас.

Та додав:

— Думаю, ми завершимо ставити на ноги виробництво на Буковині… Сьогодні дуже великі виклики стоять перед нашими виробництвами у Черкасах. Зокрема, ми дуже активно розвиваємо меблевий напрямок. І останніми місяцями підписали досить серйозні контракти із європейськими клієнтами. Сьогодні реально докорінно потрібно змінити всю «венетівську» систему виробництва для того, щоб вийти на суттєво вищі обсяги виробництва. Тому я планую десь влітку наступного року повернутися, — анонсував Сергій Одарич. — Але не в тих якостях, про які ви питали.

Усі деталі розмови із Сергієм Одаричем у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Смертність від штаму «Дельта» на Черкащині збільшилася, — Людмила Кравченко в студії «Вичерпно»
Відео
«Дехто з батьків став на захист»: депутат міськради про ситуацію з насиллям в дитсадку (ВІДЕО)
Відео
«Бюджету розвитку може й не бути», — секретар ЧМР Юрій Тренкін у студії «Вичерпно» (ВІДЕО)

Добавить комментарий