Працівники “Черкасиобленерго” допомагають відновлювати електромережі на Миколаївщині

Працівники “Черкасиобленерго” допомагають відновлювати електромережі на Миколаївщині
в Новини

Працівники ПАТ “Черкасиобленерго” ще з листопада минулого року допомагаються відновлювати пошкоджені лінії електропередачі після ворожих обстрілів на Миколаївщині.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

Черкаські енергетики виконували роботи з ремонту проводів, заміні опор, заміні пошкодженої ізоляції та інші.

– Бригади виконують роботу два тижні і потім відбувається ротація: одні працівники замінюють інших, – розповів технічний директор Черкасиобленерго Володимир Заврін.

Одна з бригад, зокрема, відновлювала пошкоджені лінії електропередачі у місті Снігурівка Миколаївської області.

– Ми використовували дві автовишки та один бригадний автомобіль. Звикли працювати і вдень, і вночі, за будь-якої погоди, розуміємо, що нашим захисникам в окопах ще важче, тому хочемо допомогти людям, виконуючи свою роботу, – зазначив електромонтер високовольтних ліній Олександр Піхур.

Оскільки працювати доводилось на замінованих територіях, то енергетикам допомагали сапери ДСНС, попередньо розміновуючи територію.

– Спочатку було трохи страшнувато, бо раніше в таких умовах роботи не виконували під час обстрілів, на замінованій території, але нам допомагала ДСНС, робила розмінування. Загалом кілометраж пошкоджених ліній був дуже великий. Міняли все, що було необхідно, щоб в подальшому електромережі працювали бездоганно, – прокоментував майстер служби високовольтних ліній Сергій Гордієнко.

Нині в Миколаївській області працюють над відновленням електропостачання три бригади черкаського підприємства, зокрема 20 осіб персоналу та сім одиниць техніки.