Працівники “Черкасиелектротрансу” отримають зарплату: депутати нарешті ухвалили зміни до бюджету

Працівники “Черкасиелектротрансу” отримають зарплату: депутати нарешті ухвалили зміни до бюджету
в Економіка, Новини

Сьогодні депутати Черкаської міської ради нарешті проголосували за уточнення бюджету на 2018-ий рік. “За” проголосували 33 міських обранці.

– Це рішення розблокує ту ситуацію, яка у нас була з бюджетом, – пояснює директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган. – Як ви знаєте, ухвалою суду було заблоковано рішення сесії, прийняте 22 серпня, на так званій “канівській сесії”. Тепер ці правки скоригують ситуацію.

Завдяки цим змінам працівники КП “Черкасиелектротранс” зможуть отримати заробітну плату, також їм будуть профінансовані інші видатки, наприклад, оплата електроенергії. Заплановані кошти отримають і ОСББ Черкас та інші установи, які не отримували довгий час фінансування.

– Півроку ми жили без коригування бюджету, – наголосила Наталія Володимирівна, – і ті видатки, які були заплановані на сесії 22 серпня, не фінансувалися. З 25 вересня вони були заблоковані.

Нині ж в міському бюджеті є невиконання в дохідній частині, тому було запропоновано зменшити розхідну частину бюджету на 119 млн грн. Пропозицію озвучив голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

Однак, серед депутатів виникла розбіжність щодо закупівлі ангіографа для однієї з лікарень Черкас. Зокрема, депутат Олександр Радуцький зауважив, що тендер на поставку ангіографа виграла фірма ТОВ “Здраво”, до якої і так багато питань з минулих закупівель.

Зрештою, депутати проголосували за проект рішення із зняттям суми в 14 млн грн на ангіограф. Тож загальна сума секвестру склала 130 млн грн.

– На “канівській” сесії збільшили доходи бюджету розвитку на 210 мільйонів гривень, а секвестр проведемо на 130 мільйонів гривень, – нагадала головна фінансистка міста.

Після розгляду цього питання частина депутатів покинули залу засідань. Після повторного голосування кворум не зібрався.

Зауважимо, довгий час сесія не могла зібратися через відсутність кворуму. Починаючи з 6 грудня сесійні засідання або переносилися, або ж не збирався кворум.