Працівники ДАІ відвідали дітлахів у дитячому таборі «Мрія»

Працівники ДАІ відвідали дітлахів у дитячому таборі «Мрія»
в Новини

До літнього табору «Мрія» за одну зміну навідуються близько 100 школярів із різних навчальних закладів міста та області. Канікули у таборі минають цікаво та без нудьги, адже для дітей тут організовують чимало різноманітних занять. Про це інформують у прес-службі ДАІ області.

6 серпня, у гості до дітлахів завітали працівники ВДАІ з обслуговування міста Черкаси. Під час зустрічі діти мали змогу повторити, а дехто й вивчити Правила дорожнього руху. З великим задоволенням дітлахи слухали старшого інспектора з профілактичної роботи відділу ДАІ міста Черкаси Олену Сірик, яка розповіла де і як потрібно переходити дорогу, що чекати транспорт треба на тротуарах та посадкових майданчиках, а якщо їх немає – на узбіччі, не створюючи при цьому перешкод для дорожнього руху. Серед присутніх дітей було багато любителів поганяти на велосипеді, тому інспектор ДАІ наголосила, що велосипед повинен бути обладнаний світловідбивачами: спереду білого, позаду червоного, а по боках жовтогарячого кольору, бажано використовувати велошоломи, яскравий одяг та світлоповертаючі жилети, не забувати одягатися максимально яскраво та їздити у жилетах жовтогарячого кольору зі світлоповертаючими смугами, а також дбати про справність свого транспортного засобу. Разом з тим інспектор нагадала, що рухатися проїзною частиною дозволяється тільки з 14-річного віку.

Аби школярі краще засвоїли дорожню грамоту, для них були проведені спортивні змагання на самокатах. Діти із задоволенням каталися та демонстрували свої вміння. Тож визначити одного переможця було просто неможливо, перемогла дружба.

А нагородою для кожної дитини стала можливість посидіти у патрульному автомобілі ДАІ. Наприкінці зустрічі правоохоронець закликала неповнолітніх не нехтувати власною безпекою та дотримуватися ПДР.