Працівники ДАІ відвідали дитячий оздоровчий табір «Дніпровець»

Працівники ДАІ відвідали дитячий оздоровчий табір «Дніпровець»
в Новини

У період літніх шкільних канікул проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму набуває своєї актуальності, як ніколи. Тому працівники ДАІ продовжують навчати дітей правилам безпеки на дорозі, відвідуючи їх в дитячих оздоровчих таборах, інформують у прес-службі ДАІ області.

Інспектори відділу ДАІ з обслуговування м. Черкаси зустрілись з дітлахами у дитячому оздоровчому таборі «Дніпровець». Правоохоронці розповіли юним учасникам дорожнього руху, як слід поводити себе на дорозі, аби не потрапити під колеса транспортного засобу. Особливу увагу звернули на правила руху для велосипедистів, наголосили на помилках, які найчастіше допускають водії двоколісного транспорту. Діти з великим задоволенням спілкувалися з представниками Державтоінспекції та отримали відповіді на свої питання.А щоб полегшити сприйняття дорожньої грамоти, працівники ДАІ провели різноманітні тематичні конкурси, вікторини та ігри з юними учасниками дорожнього руху.

– Основна мета таких зустрічей – зробити все, аби діти не потрапляли в біду на дорогах,- наголосила старший інспектор з профілактичної роботи ВДАІ м. Черкаси, капітан міліції Олена Сірик.

Наприкінці зустрічі дітлахів ознайомили з службовим автомобіля ДПС. Діти залишилися задоволені зустріччю з правоохоронцями та запросили їх ще завітати до них.