Працівниця військкомату вимагала хабаря

в Новини

Не зважаючи на те, що наша держава переживає нелегкі часи та багато сил витрачає у воєнній сфері, деякі посадовці військового комісаріату все таки не пропускають нагоди нажитися на проблемах громадян.     

Так, працівниками правоохоронних органів було встановлено, що у квітні поточного року головний спеціаліст одного із міських військових комісаріатів області вчинила замах на підбурювання громадянина до дачі військовому комісару неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів США за прийняття рішення про визнання непридатним останнього для служби в армії з метою ухилення від мобілізації до Збройних сил України.

За вказаним фактом слідчим відділом прокуратури Черкаської області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України, тобто за фактом замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі.

Наразі до суду направлені клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Довідково: ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.                                                                                                             

Прес-служба прокуратури Черкаської області