Правоохоронці встановлюють обставини ДТП, в якій загинув чоловік (ФОТО)

Правоохоронці встановлюють обставини ДТП, в якій загинув чоловік (ФОТО)
в Новини

На Уманщині сталася аварія, у якій зіткнулися вантажівка та легковий автомобіль. 60-річний водій Ваз, від отриманих травм, загинув на місці ДТП. Про це повідомили в поліції Черкаської області.

Аварія сталася 6 березня близько 19:00 години на 533 кілометрі автодороги «Стрий-Ізварине». Поліція встановила, що водій “Ваз-2107” не надав переваги в русі та виїхав з другорядної дороги на головну, де рухався вантажний автомобіль “Renault Magnum” під керуванням 45-річного чоловіка. У результаті аварії водій легковика отримав смертельні травми.

Слідчі слідчого управління відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Наразі правоохоронці встановлюють повні обставини аварії. Слідство щодо цієї справи триває.