Правоохоронці викрили директора організації, який зловживав службовим становищем

Правоохоронці викрили директора організації, який зловживав службовим становищем
в Новини

Директор черкаського представництва міжнародної організації підшукав фізичних осіб-підприємців, у змові з якими здійснював закупівлю харчових продуктів за завищеними цінами. Продукти видавались громадянам, як гуманітарна допомога. Сума завданих міжнародній організації збитків майже 322 тисячі гривень. Про це повідомили в поліції Черкаської області.

Правоохоронці викрили директора черкаського представництва міжнародної організації, який зловживаючи своїм службовим становищем, домовився з фізичними особами-підприємцями, про здійснення через них закупівлю харчових продуктів за завищеними цінами, для їх подальшої видачі громадянам, як гуманітарна допомога, у межах чинних міжнародних та національних програм гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям. 

У результаті протиправних дій правопорушника, міжнародній організації було завдано збитків на загальну суму 321 720 гривень.

Наразі слідчими слідчого управління обласного управління поліції правопорушнику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану) КК України. 

Досудове розслідування триває.